Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Ensambladores de maquinaria mecánica > Obsluha Pily A Omílání, Montážní Dělníci Mechanických Zařízení

Obsluha pily a omílání, Montážní dělníci mechanických zařízení

Búsqueda en República Checa (Plzeňský kraj) de Ensambladores de maquinaria mecánica

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Montážní dělníci : Montážní dělníci : Montážní dělníci mechanických zařízení

Descripción de la oferta de trabajo:

Jakou práci u nás budete vykonávat?

- příprava a úprava povrchů brýlových obrub

- provádění operací s maximální přesností v malosériové výrobě

- jednoduchá, ale důležitá ruční práce s nárokem na přesnost, případně práce s využitím jednoúčelových strojů a přípravků

- je podřízen týmovému vedoucímu

- průběžná kontrola výroby

Co očekáváme od vhodného kandidáta?

- vyučen

- práce ve směnném provozu

- pečlivost, schopnost logického myšlení

- pozitivní vztah ke strojům a zařízení

- spolehlivost, zodpovědnost a schopnost práce v týmu

Co Vám můžeme nabídnout?

- práci v přátelském kolektivu

- stravenky nebo závodní stravování

- občerstvení na pracovišti

- 4 týdny dovolené + 2 dny Sickday

- možnost dalšího růstu a vzdělání ve firmě

- firemní akce

Región: Plzeňský kraj.

Ver 202 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 16600 mínimo y 20500 máximo (CZK mensual).

Empleador: Elliot Paul s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Klára Johánková. Tel.: +420 379 300 181. E-mail: elliotpaul.cz" rel="nofollow">k.johankovaelliotpaul.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 379 300 181
  • Correo electrónico: k.johankovaelliotpaul.cz

Identificador de la vacante:15461890793.

Ver las 279 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica ofertadas.