Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Reguladores y operadores de máquinas herramientas > Obraběči Kovů, Seřizovači A Obsluha Ostatních Obráběcích Strojů (kromě Dřevoobráběcích)

Búsqueda en Ústecký kraj (República Checa) de Reguladores y operadores de máquinas herramientas

Obraběči Kovů, Seřizovači A Obsluha Ostatních Obráběcích Strojů (kromě Dřevoobráběcích)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech : Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Descripción de la oferta de trabajo:

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: petr.benisekcez.cz

nebo volat na tel.č.:606 781 408 a domluvit pohovor

Místo výkonu práce - Elektrárny Prunéřov

Požadujeme - vyučení v oboru obraběč kovů, zámečník,  praxe v oboru,  komunikativnost, samostatnost, tvořivost. ŘP B - výhodou.

Náplň práce - práce na soustruhu, frézce, horizontce (stroje z 80. let) a ostatním strojním vybavení (vrtačka, bruska atp).

Čtení výkresů, práce dle předaných dílů bez výkresu, výroba protikusu, atp.

Při prvním sepsání pracovní smlouvy včetně zkušební doby je sepsána smlouva na dobu určitou do konce kalendářního roku, poté se prodlužuje na dobu neurčitou.

Región: Ústecký kraj.

Ver 186 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 28000 mínimo y 32000 máximo (CZK mensual).

Empleador: ČEZ Energetické produkty, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Petr Beníšek. Tel.: +420 606 781 408. E-mail: cez.cz" rel="nofollow">petr.benisekcez.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 606 781 408
  • Correo electrónico: petr.benisekcez.cz

Identificador de la vacante:18672520759.

Ver las 389 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas ofertadas.