Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Maestros preescolares > Nauczyciel Wspomagający (nr 2917)

Nauczyciel wspomagający (nr 2917). Polonia

Trabajar en Polonia de Maestros preescolares

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares.

Specjaliści : Specjaliści szkolnictwa : Nauczyciele szkół podstawowych i przedszkoli : Nauczyciele przedszkoli

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - praca w przedszkolu

- 40 h tygodniowo

Wymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne - konieczne- inne zawody: Nauczyciel przedszkola - pożądane- pozostałe: mile widziani studenci pedagogiki, specjal. edukacja przedszkolnaSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: kontakt tel. 52 387 13 47, 668 364 971- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2350 (PLN).

Empleador: "CENTRUM EDUKACJI I ZABAWY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 52 387 13 47, 668 364 971

Identificador de la vacante:1445StPr/19/2917.

Ver las 864 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares ofertadas.