Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Diseñadores de productos y de prendas > Načrtovalec (konstruktor, Projektant) Notranje Opreme V Ljubljani - M/ž

NAČRTOVALEC (KONSTRUKTOR, PROJEKTANT) NOTRANJE OPREME V LJUBLJANI - M/Ž

Empleos de Diseñadores de productos y de prendas en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores de productos y de prendas.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Arhitekti/arhitektke, urbanisti/urbanistke, geodeti/geodetinje in oblikovalci/oblikovalke ipd : Industrijski oblikovalci/industrijske oblikovalke in modni oblikovalci/modne oblikovalke

Descripción de la oferta de trabajo:

DIZAJNER NOTRANJE OPREME, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, KONSTRUIRANJE IN PROJEKTIRANJE DELOV NOTRANJE OPREME IN PRIPRAV IZVEDBENIH NAČRTOV ZA PROIZVODNJO, UPORABA, PRIPRAVA, UREJANJE IN ARHIVIRANJE TEHNIČNE IN TEHNOLOŠKE DOKUMENTACIJE PROGRAMIRANJE, UPRAVLJANJE, NASTAVLJANJE IN NUMERIČNO VODENJE OBDELOVALNIH IN DRUGIH (ZLASTI CNC) STROJEV TER IZVAJANJE TEHNIŠKIH IN TEHNOLOŠKIH MERITEV Z ENOSTAVNIMI IN ZAHTEVNIMI PRIPOMOČKI SODELOVANJE PRI VODENJU SKUPIN DELAVCEV V PROIZVODNJI TER PODAJANJU NAVODIL ZA USPEŠNO IZVEDBO DEL.

, Nujne so izkušnje z delom v lesarski industriji in vsaj 3 leta izkušenj z delom projektanta, načrtovalca oziroma  s podobnimi nalogami pri delu. Nujne so izkušnje v lesarski industriji ali pri konstruiranju 2D in 3D lesenih elementov. Potrebno je obvladanje računalniških programov za urejanje besedil, preglednic, podatkovnih baz ter odlično znanje tehničnega risanje in uporabe programa MegaTISCHLER ali SolidWorks ali  AutoCad (nujne večletne izkušnje z uporabo programa). Obvezno je znanje slovenskega ali hrvaškega jezika in vsaj enega tujega jezika (angleščina, nemščina). ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: ESPADA, kadrovsko svetovanje, d.o.o., Ljubljanska cesta 13 D, 1236 TRZIN.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MOČILNIKAR ŠPELA
Contact Phone: 041 320 223
Contact Email: spelaespada.si

Identificador de la vacante:NX28890.

Ver las 44 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores de productos y de prendas ofertadas.