Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Fontaneros e instaladores de tuberías > Monter Paneli Fotowoltaicznych

Monter paneli fotowoltaicznych. Polonia

Vacantes en Polonia de Fontaneros e instaladores de tuberías

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Fontaneros e instaladores de tuberías.

Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy : Robotnicy budowlani i pokrewni (z wyłączeniem elektryków) : Robotnicy budowlani robót wykończeniowych i pokrewni : Hydraulicy i monterzy instalacji sanitarnych

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: montaż paneli fotowoltaicznych, prace elektryczne, montaż inwerterów, montaż tras kablowych, praca w ramach pełnego oddelegowania na terenie całej Polski, pracodawca zapewnia zakwaterowanie, dojazd do miejsca wykonywania pracy, odzież roboczą

zatrudnienie na umowę zlecenie około 150 godzin miesięcznie, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

oferta dostępna w sali BWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne; średnie ogólnokształcące - dodatkowe; średnie zawodowe - dodatkowe- uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B* - konieczne- inne zawody: Monter urządzeń energetyki odnawialnej - konieczne- pozostałe: wykształcenie i staż pracy bez znaczenia, umiejętność montażu paneli fotowoltaicznych, umiejętność korzystania z elektronarzędzi, brak lęku wysokości (zakładanie paneli fotowoltaicznych na dachu), prawo jazdy kat. B do prowadzenia samochodu służbowegoSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: -- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 10.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: d.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 4008 (PLN).

Empleador: CREW FOR YOU SP. Z O.O. SOLAR FOR YOU SP. K. w restrukturyzacji.

Identificador de la vacante:1620StPr/19/8768.

Ver las 840 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Fontaneros e instaladores de tuberías ofertadas.