Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Matemáticos, actuarios y estadísticos > Back-end Programer – Senior (node.js) (m/ž)

BACK-END PROGRAMER – SENIOR (NODE.JS) (M/Ž). Croacia

Empleos en Croacia de Matemáticos, actuarios y estadísticos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Matemáticos, actuarios y estadísticos › Matemáticos, actuarios y estadísticos.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Mathematicians, actuaries and statisticians › Mathematicians, actuaries and statisticians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tražimo osobu za rad u  Osijeku/Zagrebu/Zaboku/Čakovcu/Rijeci/Koprivnici/Kutini/Slatini/Virovitici/Splitu/Požegi, Đurđevcu, Varaždinu u Razvojnom odjelu Osijek, Centar za razvoj aplikativnih rješenja i upravljanje podacima, Služba razvoja IT servisa, Sektor informatike

Nudimo Vam:

•Rad ne neodređeno vrijeme, s probnim rokom

•Rad na složenim i zanimljivim projektima i doticaj s cjelokupnim poslovanjem Fine

•Edukacije i certificiranje u tehnologijama iz djelokruga rada

•Božićnicu, dar za Uskrs, regres te prigodnu nagradu za rođenje djeteta

•Jubilarne nagrade

•Redoviti sistematski pregled

•Balans privatnog i poslovnog života

Vaši zadaci bit će:

•Sudjelovanje u aktivnostima izrade studija izvedivosti i isplativosti te izradi elemenata troškovnika

•Analiza i obrada opisanih funkcionalnih i nefunkcionalnih zahtjeva korisnika

•Razvijanje i dokumentiranje složenijih komponenti IT sustava (prototipovi korisničkih sučelja,korisnička sučelja i programski moduli)

•Uspostavljanje interakcije između IT sustava i njihovih dijelova sukladno utvrđenom dizajnu

•Sudjelovanje u planiranju složenijih isporuka i integriranju komponenti IT sustava (programski moduli) u isporuke

•Sudjelovanje u analizama za potrebe unaprjeđenja i optimizacije IT sustava/infrastrukture/programskog koda

•Provođenje redizajna IT komponenti sukladno dobivenim preporukama

•Analiza prijava problema u radu IT sustava i provođenje aktivnosti otklanjanja istih

•Sudjelovanje u propisanim procesima razvoja i podrške IT sustavima i sudjelovanje u unaprjeđenju razvojnog procesa (CI/CD, DevSecOps ...)

•Sudjelovanje u svim fazama životnog ciklusa aplikacija poštujući načela agilnih metoda razvoja

Od Vas ćemo očekivati:

•VSS/mag./struč.spec. – informatika, računarstvo, matematika

•10 godina  radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima - prednost

•Aktivno poznavanje engleskog jezika

•Tečaj/certifikat za razvojne tehnologije ili tehnološka rješenja iz djelokruga rada - prednost

•Praktična znanja u objektnom programiranju web aplikacija

•Praktično znanje SQL-a i relacijskih baza podataka

•Paktično znanje programiranja u Node.js JavaScript razvojnom framework-u kao što je Adonis.js

•Poželjno znanje upotrebe xml-a i xsd-a te implementacije web servisa (REST/SOAP)

•Poznavanje alata: Jenkins, Maven, GIT – prednost

•Komunikacijske i prezentacijske vještine

•Sposobnost analitičkog pristupa

•Presliku diplome i uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak

•Potvrdu o podacima o prethodnom radnom stažu evidentiranom u matičnoj evidenciji HZMO-a (ne stariju od mjesec dana)

Pozivaju se kandidati/kinje koji/e mogu ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihove obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21) i Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) da dostave dokaze u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju, a o kojima se mogu informirati na poveznicama: hrvatski branitelji     civilni stradalnici

Na natječaj se možete prijaviti putem prijavazaposao.fina.hr do 17. ožujka.2024. godine.

Prijave pristigle drugim putem i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 10 años.

Empleador: FINA.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2469172.

Ver las 6 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Matemáticos, actuarios y estadísticos › Matemáticos, actuarios y estadísticos ofertadas.