Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Supervisores de tiendas y almacenes > Manažer/ka Prodejen - Horšovský Týn , Vedoucí Pracovních Týmů V Prodejnách

Trabajo en República Checa (Plzeňský kraj) de Supervisores de tiendas y almacenes

Manažer/ka Prodejen - Horšovský Týn , Vedoucí Pracovních Týmů V Prodejnách

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

Popis pozice: náplní práce manažera prodejen je denní kontakt s prodejnami ve svěřeném obvodu, jednání s personálem a jeho motivace, zajišťování provozních potřeb prodejen, kontrola dodržování provozních standardů prodeje a hygieny prodeje, naplňování obchodní politiky družstva, účast na inventurách prodejen.

Požadujeme: - minimálně SŠ vzdělání s maturitou

                        - organizační, manažerské a řídící schopnosti

                        - komunikační schopnosti

                        - uživatelská znalost práce na PC, ochota učit se novým věcem

                        - orientace na trh a zákazníka

                        - samostatnost, zodpovědnost, vlastní iniciativa

                        - řidičský průkaz skupiny B

                        - zaměstnavatel si může vyžádat doložení výpisu z Rejstříku trestů

Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení (až 31 000,- Kč) - sezónní příplatky, nadstandardní příplatky, individuální ohodnocení - jistotu stabilního zaměstnání u české zaměstnavatele podporujícího region - možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání - odbornou pomoc a zaškolení - příspěvky na stravování a další sociální výhody.

Termín nástupu ihned

V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis na e-mail: krizovazkdsusice. Vybraní uchazeči budou osloveni k osobnímu pohovoru.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 99 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20600 mínimo y 31000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Západočeské konzumní družstvo Sušice.

Obraťte se na kontaktní osobu. Lucie Křížová. Tel.: +420 722 770 857. E-mail: zkdsusice.cz" rel="nofollow">krizovazkdsusice.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 722 770 857
  • Correo electrónico: krizovazkdsusice.cz

Identificador de la vacante:19141400717.

Ver las 123 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes ofertadas.