Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Empleados contables y encargados del registro de materiales > Laotöötaja

Laotöötaja. Estonia

Demanda de Empleados contables y encargados del registro de materiales en Estonia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales.

Ametnikud : Arve- ja registripidamisametnikud

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Otsime töötajat, kes oleks võimeline väikeses töökollektiivis tööd koordineerima ning osaleks samuti ise komplekteerimises, vajadusel viiks kaupa kohale ning hoiaks laos süsteemi ja korda.

- Kaupade vastuvõtmine, ladustamine, kontrollimine ja inventeerimine

- Tellimuste komplekteerimine, pakkimine ja väljastamine

- Ladude ja laoseadmete korrashoid

- Suhtlemine klientidega

Omalt poolt pakume: - Häid töötingimusi

- Töötamine soojas laos

- Meeldivat töökollektiivi

- Konurentsivõimelist palka

Muud nõuded: Otsime korrektset ning kohusetundlikku inimest.

Kasuks tuleb

- tõstukijuhi load

- varasem töökogemus laotöötajana

- keskhariduse olemasolu

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: OÜ Pan-Baltica Solutions.

Instrucciones para solicitar:

Soov kandideerimisest saata aadressile reinopbs.ee
E-maili palun kirjutada lõhike kaaskiri.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5179530
  • Correo electrónico: reino.juhansoogmail.com

Identificador de la vacante:1436664.

Ver las 62 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales ofertadas.