Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles > Laotöötaja-tõstukijuht

Vacantes de Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles en Estonia

Laotöötaja-tõstukijuht

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles.

Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid : Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: • kauba laadimistööd, kontroll ja paigutamine riiulitele

• tellimuste komplekteerimine

• inventuuride teostamine, materjalide laialivedu tootmisaadressitele

Omalt poolt pakume: • töötasu alates 1000 EUR bruto kuus

• vajadusel tööalane väljaõpe kohapeal

• firmasisesed karjäärivõimalused

• tasuta transport tööle ja koju Tallinnast ja Maardust

Muud nõuded: Sinu kandideerimist toetab:

• täpsus ja kohusetundlikkus

• iseseisev mõtlemine ja oskus oma tööd planeerida

• varasem laotöö kogemus

• eesti keele oskus suhtlustasemel

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa, Flexible.

Empleador: Barona Eesti OÜ (http://www.barona.ee).

Instrucciones para solicitar:

Tööleping sõlmitakse OÜ-ga Barona Eesti, töötaja asub tööle renditöötajana

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37256223006
  • Correo electrónico: alina.demensteinbarona.ee

Identificador de la vacante:1408490.

Ver las 227 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles ofertadas.