Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Barnizadores > Lakýrník, Lakýrníci A Natěrači Kovů, Kovových Výrobků

LAKÝRNÍK, Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Trabajos en Moravskoslezský kraj (República Checa) de Barnizadores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Barnizadores y afines.

Řemeslníci a opraváři : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů) : Malíři a pracovníci v příbuzných oborech, pracovníci povrchového čištění budov : Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Descripción de la oferta de trabajo:

KO: Ing. Lenka Tůmová, personalista, odbor Lidské zdroje, tumovaostroj.cz, tel.: +420 553 872 173, Mob. tel.: +420 731 607 906.

POŽADUJEME: SOU - vyučen v oboru výhodou, 3 letá praxe, zkušenosti s lakováním svařenců a rámů, jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou, ochota pracovat ve 3směnném provozu.

NÁPLŇ PRÁCE: provádí výběr přípravků pro lakování, úrovádí tmelení, broušení a nátěr.

NABÍZÍME: zaměstnání v silné a prosperující české společnosti, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce, v zaměstnaneckém poměru, další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy.

Nástup možný ihned, případně dohodou.

PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru - výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení Vaší kvalifikace a dřívějších pracovních zkušeností. Více na www.ostroj.cz/kariera.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 132 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 170 (CZK por hora).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: OSTROJ a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Lenka Tůmová, personalista náboru a vzdělávání. Tel.: +420 553 872 173. E-mail: ostroj.cz" rel="nofollow">tumovaostroj.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 553 872 173
  • Correo electrónico: tumovaostroj.cz

Identificador de la vacante:19200280784.

Ver las 90 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Barnizadores y afines ofertadas.