Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Herreros y forjadores > *operátor/operátorka Kovací Linky (kovář/kovářka), Kováři

Vacante en República Checa (Olomoucký kraj) de Herreros y forjadores

*operátor/operátorka Kovací Linky (kovář/kovářka), Kováři

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Herreros y forjadores.

Traducción de la profesión: Řemeslníci a opraváři › Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech › Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech › Kováři, obsluha kovacích lisů, obsluha bucharů.

Descripción de la oferta de trabajo:

CZ-ISCO 72210. Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Redková, tel. 720 062 260, e-mail: marcela.redkovaalper.cz . Pracovní doba: třísměnný provoz, ranní 6:00-14:00 hod., odpolední 14:00-22:00 hod., noční 22:00-6:00 hod. Pracoviště: Vrahovická 4530, Prostějov.

Požadujeme: vzdělání technického směru výhodou, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav (těžká práce v horkém provozu), dobrý přístup k práci, zodpovědnost.

Náplň práce: obsluha kovací linky, výměna zápustkového nářadí, měření vyráběných výkovků.

Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, možnost dalšího vzdělávání, firemní školení, možnost seberealizace a rozvoje, mimořádné bonusy za produktivitu, příspěvek na stravování, adaptační příspěvek, příspěvek na lázeňský pobyt, příspěvek pro děti zaměstnanců.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 29 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Empleador: ALPER a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Marcela Redková. Tel.: +420 720 062 260. E-mail: marcela.redkovaalper.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 720 062 260
  • Correo electrónico: marcela.redkovaalper.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:23466020781.