Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Directores de industrias manufactureras > Kierownik Produkcji

Kierownik produkcji. Polonia

Oferta de empleo en Polonia de Directores de industrias manufactureras

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras.

Kierownicy : Kierownicy do spraw produkcji i wyspecjalizowanych usług : Kierownicy w przemyśle przetwórczym, górnictwie, budownictwie i dystrybucji : Kierownicy w przemyśle przetwórczym

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Zarządzanie działem produkcji ze szczególnym uwzględnieniem optymalizacji procesów i kosztów

Zapewnienie płynnego i sprawnego procesu produkcji

Planowanie wartości produkcji i realizacja terminów produkcji

Nadzór i okresowe kontrole rzetelności prowadzenia dokumentacji w zakresie obrotu towarowego

Kontrola zarządzania surowcem, gotowymi produktami i opakowaniami.

Kontrolowanie dokumentów zakupu surowców i materiałów

Zarządzanie i nadzór nad infrastrukturą i parkiem maszynowym

Nadzorowanie i monitorowanie efektywności pracy zespołu

Aktywny udział w projektach inwestycyjnych oraz optymalizacyjnych

Zarządzanie projektami zleconymi przez Właściciela

Planowanie bieżące produkcji pod kątem spływu surowca i sprzedaży

Wdrażanie i rewidowanie standardów operacyjnych, metod pracy wraz z obserwacją pracowników pod katem ich realizacji

Wdrażanie oraz wspieranie działań mających na celu rozwój działalności firmy

Ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmyWymagania:- wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne; wyższe (w tym licencjat) - dodatkowe- pozostałe: WYMAGANIA: Wykształcenie średnie lub wyższe (technologia żywności lub pokrewne).Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym.Umiejętność zarządzania i monitorowania efektywności pracy zespołu.Umiejętność ustalania priorytetów, elastyczność, zdolności dostosowawcze do panujących warunków.Umiejętność pracy w zespole.Dyspozycyjność.Znajomość obsługi pakietu MS OFFICE i EXCEL.Aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość jej wyrobienia.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Klauzula informacyjna RODO

Zgodnie z art. 13 ust. ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej RODO) oraz przepisami Ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018, po

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 6000 mínimo y 8000 máximo (PLN).

Empleador: Barton Bartłomiej Bierbasz .

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1552StPr/19/2379.

Ver las 319 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras ofertadas.