Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Técnicos en ingeniería mecánica > J035067 - Tehnični Delavec V (i) V Laboratoriju Za Varjenje In V Laboratoriju Za Robotizacijo - M/ž

J035067 - TEHNIČNI DELAVEC V (I) V LABORATORIJU ZA VARJENJE IN V LABORATORIJU ZA ROBOTIZACIJO - M/Ž

Vacantes de Técnicos en ingeniería mecánica en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Tehniki/tehnice za strojništvo ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

TEHNIKI ZA STROJNIŠTVO IPD., poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, PRIPRAVA STROJNE OPREME ZA IZVAJANJE VAJ.

PRIKAZ DELOVANJA STROJEV IN NAPRAV.

PRIPRAVA RAZISKOVALNE OPREME ZA IZVEDBO EKSPERIMENTOV IN ANALIZ.

IZDELAVA MANJŠIH KONSTRUKCIJ IN PRIPRAV.

IZDELAVA PROTOTIPOV.

VZDRŽEVANJE IN MANJŠA POPRAVILA RAZISKOVALNE OPREME.

SODELUJE V DELOVNIH IN STALNIH KOMISIJAH ORGANOV UM IN ČLANICE OZ.

DRUGE ČLANICE.

NADOMEŠČA SODELAVCE IN NADREJENEGA V NJEGOVI ODSOTNOSTI (PO POOBLASTILU).

SODELUJE PRI LETNI IN DRUGIH INVENTURAH.

OPRAVLJA DRUGA SORODNA DELA PO NALOGU NADREJENIH., Zahtevana smer izobrazbe: srednja šola tehnične smeri, po Klasius P: 4-Naravoslovje, matematika in računalništvo, 5-Tehnika, proizvodne tehnologije in gradbeništvo.

Računalniška znanje: MS Windows, MS Office, CAD/CAM okolje.

Zahtevani posebni pogoji: poznavanje področja mehanske tehnologije, odrezavanja, obdelovalnih strojev, poznavanje načina kontrole izdelkov, poznavanje varilskih postopkov, ročne spretnosti (ročna obdelava, izdelava izdelkov, sestavljanje, varjenje), osnovno poznavanje industrijske robotike, sposobnost samostojnega organiziranja dela.

Delovne izkušnje s področja obdelave kovin, obdelovalnih tehnologij, varjenja, vzdrževanja mehatronskih sistemov in splošnih tehniških sistemov. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: UM; UM FS, SMETANOVA ULICA 17, 2000 MARIBOR.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PŠAJT SUZANA
Contact Phone: 02 220-7544
Contact Email: suzana.psajtum.si

Identificador de la vacante:NR05255.

Ver las 446 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.