Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Conserjes > Hišnik - M/ž

HIŠNIK - M/Ž. Eslovenia

Empleo en Eslovenia de Conserjes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Poklici za gospodinjska dela, hišniki/hišnice : Hišniki/hišnice

Descripción de la oferta de trabajo:

HIŠNIK, VZDRŽEVALEC, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VZDRŽEVANJE MUZEJSKIH STAVB, OPREME IN OKOLICE, SODELOVANJE, TEHNIČNA POMOČ PRI POSTAVLJANJU MUZEJSKIH IN GALERIJSKIH RAZSTAV V MUZEJU IN NA GOSTOVANJIH. -SAMOSTOJNO SODELOVANJE PRI PRIPRAVLJANJU MUZEJSKEGA GRADIVA ZA TRANSPORT IN PRI TRANSPORTU SAMEM, POPRAVILA IN VZDRŽEVANJE STAVB, NEPOSREDEN NADZOR NAD IZVAJANJEM VZDRŽEVALNIH IN DRUGIH OBRTNIŠKIH DEL, SKRB ZA SLUŽBENO VOZILO (TEHNIČNI IN SERVISNI PREGLEDI, ČIŠČENJE, MENJAVA PNEVMATIK), OPRAVLJANJE SLUŽBENIH PREVOZOV, REDNO PREGLEDOVANJE INVENTARJA IN OPREME TER SPROTNA POPRAVILA, KONTROLIRANJE BREZHIBNOSTI ELEKTRIČNE IN VODOVODNE NAPELJAVE TER APARATOV, OPRAVLJANJE MANJŠIH OBRTNIH OPRAVIL IZ SVOJE ALI SORODNE OBRTNIŠKE STROKE, NABAVA IN SMOTRNA PORABA MATERIALA ZA POPRAVILA IN VZDRŽEVANJE, IZDELAVA LESENE EMBALAŽE IN POLIC TER SESTAVLJANJE VITRIN IN OSTALE RAZSTAVNE OPREME, PLESKANJE PANOJEV IN DRUGE OPREME, ZAŠČITA OBJEKTOV V PRIMERU ELEMENTARNIH NESREČ (NEURJE, POPLAVE, POTRESI) IN VLOMOV, VZDRŽEVANJE IN UREJANJE OKOLICE, OPRAVLJANJE KURIRSKIH POSLOV, ODDAJA POŠTE, RAZNAŠANJE POŠTE IN DRUGE KORESPONDENCE SODELOVANJE PRI PRIPRAVI IN SEZNANJENOST Z VARNOSTNO POLITIKO MUZEJA, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI IN SEZNANJENOST Z VARNOSTNIMI DOKUMENTI MUZEJA: PRIROČNIK ZA UPORABO IN VZDRŽEVANJE VARNOSTNIH NAPRAV, POLITIKA VARNOSTI PRI DELU, NADZOR NAD IZVAJANJEM NAVODIL (NAVODILA ZA UPORABO STROJEV, NAPRAV IPD.), , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MUZEJ NOVEJŠE ZGODOVINE SLOVENIJE, CELOVŠKA CESTA 23, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MILJAKOVIĆ MAJA
Contact Phone: 01 300 96 11
Contact Email: upravamuzej-nz.si

Identificador de la vacante:NW34804.

Ver las 323 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes ofertadas.