Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Conserjes > Hišnik Iv - M/ž

Trabajar en Eslovenia de Conserjes

Hišnik Iv - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Poklici za gospodinjska dela, hišniki/hišnice : Hišniki/hišnice

Descripción de la oferta de trabajo:

HIŠNIK, poskusno delo , Določen čas, 1 mesec oz.

31.

8.

2020 z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas., polni delovni čas, 40, OSKRBUJE POSLOVNE ZGRADBE ZAVODA IN DRUGE POSLOVNE POVRŠINE S SREDSTVI, KI ZAGOTAVLJAJO NEMOTENO DELOVANJE, VZDRŽEVANJE IN UPORABO OBJEKTOV IN OKOLICE.

NADZIRA IN SKRBI ZA PRAVILNO DELOVANJE KURILNIH NAPRAV, PRAVILNO OGREVANJE PROSTOROV IN O  POMANJKLJIVOSTIH ALI NAPAKAH NA OGREVALNIH SISTEMIH SPROTI OBVEŠČA PRISTOJNO SLUŽBO TER NEMUDOMA POSKRBI ZA ODPRAVO NAPAK.KOSI TRAVO IN SKRBI ZA UREJENOST OKOLICE ZAVODA., Priložiti dokazilo o izobrazbi in obe potrdili o nekaznovanosti v skladu s 107. a člen ZOFVI.

Zaželena že pridobljena razna potrdila o ustreznih tehničnih znanjih, ki so potrebna za delo hišnika.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: OSNOVNA ŠOLA ODRANCI, PREŠERNOVA ULICA 1, 9233 ODRANCI.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person:
Contact Phone:

Identificador de la vacante:NV93034.

Ver las 287 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes ofertadas.