Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > animador en 3D/animadora en 3D > Grafik Komputerowy Z Obsługą Platform Sprzedażowych

Grafik komputerowy z obsługą platform sprzedażowych

Empleo de animador en 3D/animadora en 3D en Makroregion województwo mazowieckie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Diseñadores gráficos y multimedia › animador/animadora › animador en 3D/animadora en 3D.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści nauk fizycznych, matematycznych i technicznych › Architekci, planiści, geodeci i projektanci › Projektanci grafiki i multimediów.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Wykonywanie i komputerowa obróbka zdjęć; bieżąca obsługa platform handlu elektronicznego i powiązanych z nią programów; przygotowywanie graficznej prezentacji oferty sklepu internetowego oraz zarządzanie stroną internetową sklepu; wystawianie ogłoszeń i aukcji z używaniem dostępnych metod promocji towaru'

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne

- pozostałe: - biegła znajomość programów z rodziny Adobe: Photoshop, InDesign, Lightroom, Ilustrator,

- obsługa aparatu fotograficznego,

- biegła znajomość platform marketplace: Allegro, OLX,

- podstawowa znajomość Google Analitycs,

- znajomość platformy Baselinker,

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera i środowiska internetowego (Windows, MS Office, HTML),

- znajomość specyfiki i trendów handlu online,

- umiejętność wykorzystania narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę e-commerce,

- podstawowa znajomość zagadnień z zakresu SEO,

- mile widziane zainteresowania związane ze sprzętem komputerowym,

- zaangażowanie, dokładność, rzetelność, sumienność, uczciwość.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV zawierające kaluzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CORMAK Jerzy Zalewski z siedzibą w Siedlcach przy ul. Brzeskiej 120 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji." Pracodawca zastrzega  możliwość odpowiedzi na wybrane aplikacje.

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 533 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: CORMAK JERZY ZALEWSKI.

Aneta Przewoźniczuk, tel.: 609 939 102, email: aneta.przewozniczukcormak.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:1380StPr/24/0018.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Diseñadores gráficos y multimedia › animador/animadora › animador en 3D/animadora en 3D ofertadas.