Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Alemania > fontanero/fontanera > Hydraulik

Contrato de fontanero/fontanera en Bayern (Alemania)

Hydraulik

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Fontaneros e instaladores de tuberías › fontanero/fontanera.

Traducción de la profesión: Handwerks- und verwandte Berufe › Bau- und Ausbaufachkräfte sowie verwandte Berufe, ausgenommen Elektriker › Ausbaufachkräfte und verwandte Berufe › Bauspengler und Sanitär- und Heizungsinstallateure.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - Montaż, konserwacja i naprawa systemów hydraulicznych. Zapewnienie prawidłowego działania instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych. Znajomość obowiązujących przepisów dotyczących instalacji i najnowszych trendów i technologii w dziedzinie hydrauliki.

Wykonywanie pomiarów, sprawdzanie ciśnienia i przepływu wody czy gazu.

- Firma zapewnia: bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca pracy i z miejsca pracy; samochód służbowy oraz narzędzia pracy.

- Miejsce wykonywania pracy: Praca na terenie Niemiec (różne miejscowości)

- Zlecenie wykonywane w godzinach: 6:00-16:00. Zlecenie wykonywane również w soboty w zależności od zapotrzebowania.

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ: techniczne - konieczne

- inne zawody: Hydraulik, staż: 2 lat - konieczne

- pozostałe: Wymagane wykształcenie min. zawodowe kierunkowe: Hydraulik. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata w zawodzie hydraulika. Mile widziane uprawnienia wodne lub gazowe. Mile widziana umiejętność montażu orurowania, konserwacji WOD-KAN, naprawy i modernizacji różnych instalacji wodnych i gazowych. Mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu min. A2 w mowie i piśmie.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV - Kontakt telefoniczny (8:00-16:00) (Tel. 885-958-055) lub e-mail: bartosz.bartoszewiczdelwro.pl

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Alemania.

Región: Bayern.

Ver 71 ofertas de trabajo en "Bayern" (Alemania).

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: DELWRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Bartosz Bartoszewicz, tel.: 885-958-055, email: bartosz.bartoszewiczdelwro.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1506StPr/24/0849.

Ver las 124 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Fontaneros e instaladores de tuberías › fontanero/fontanera ofertadas.