Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Mecánicos y ajustadores electricistas > Elektromechanici - Navíječi *, Elektromechanici Elektrických Zařízení (kromě Zařízení V Dopravních Prostředcích)

Elektromechanici - navíječi *, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Demanda en República Checa (Zlínský kraj) de Mecánicos y ajustadores electricistas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení : Elektromechanici a seřizovači

Descripción de la oferta de trabajo:

ELEKTROMECHANICI - NAVÍJEČI *

Požadujeme: jeřábnický a vazačský průkaz (výhodou), oprávnění pro pájení příp. svařování (dle potřeby) manuální zručnost, schopnost učit se novým věcem, trpělivost, kvalita, pečlivost, dobrý zdravotní stav.

Náplň práce: navíjení drátových cívek, výroba profilových cívek (navíjení, roztahování...), omotávání cívek, vkládání a zapojování vinutí (drátové,profilové), výroba drážkových klínů, výroba bandáží (ruční, strojní), montáž a zapojení budičů.

Nabízíme: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění

První kontakt: p. Kovaříčková, telefonicky v době 8 - 12 h. na čísle: 571 812 773, e-mailem na: personalnites.cz nebo osobně na pracovišti v době 9 - 11 h.

Región: Zlínský kraj.

Ver 86 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 16500 (CZK mensual).

Otros beneficios: Gastos de viaje; Comidas incluidas.

Empleador: TES VSETÍN s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ivana Kovaříčková. Tel.: +420 571 812 773. E-mail: tes.cz" rel="nofollow">personalnites.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 571 812 773
  • Correo electrónico: personalnites.cz

Identificador de la vacante:17442100785.

Ver las 449 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.