Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Agrónomos > Doradca Rolniczy - Pzdr Iława Gmina Susz

Vacantes de Agrónomos en Polonia

Doradca Rolniczy - Pzdr Iława Gmina Susz

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Profesionales en ciencias biológicas : Agrónomos y afines.

Specjaliści : Specjaliści nauk fizycznych, matematycznych i technicznych : Specjaliści nauk przyrodniczych : Doradcy w dziedzinie rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: prowadzenie doradztwo rolniczego, szkoleń dla rolnikówWymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- uprawnienia: Prawo jazdy kat. B   - konieczne- pozostałe: Wymagania: wykształcenie wyższe rolnicze lub pokrewne, posiadanie prawa jazdy kat. B oraz samochodu, umiejętność prowadzenia doradztwa i szkoleń, dobra znajomość programów komputerowych Microsoft Office. Kontakt osobisty lub e-mail: sekretariatw-modr.pl

    Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV oraz list motywacyjny; kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe, prawo jazdy; zgoda na przetwarzanie danych osobowych.- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2250 (PLN).

Empleador: Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1552StPr/19/2708.

Ver las 71 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Profesionales en ciencias biológicas : Agrónomos y afines ofertadas.