Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Ingenieros industriales y de producción > Disponent/disponentka, Specialisté V Oblasti Logistiky

Disponent/disponentka, Specialisté v oblasti logistiky

Ofertas de trabajo de Ingenieros industriales y de producción en Olomoucký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros industriales y de producción.

Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech (kromě elektrotechniky) : Inženýři v průmyslu a ve výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Krapkova č.p. 1159/3, Olomouc. Vhodné i pro OZZ.

Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

Upřesňující informace:

Disponent se stará o zajištění, řízení přepravy a vyhledávání optimálního řešení přepravy zboží včetně plánování vhodné trasy a vytíženosti jednotlivých vozidel. Komunikuje se zákazníky a sleduje plnění dodávek zboží. Stará se také o výběr vhodných dopravců a udržování obchodních vztahů.

Na pozici disponenta potřebujete především:

- Praxi minimálně 1 rok

- Pracovitost, vytrvalost a odhodlání

- Obchodního ducha

- Ochotu učit se novým věcem

- Výborné komunikační dovednosti

- Schopnost dělat rychlá a správná rozhodnutí

- Pečlivost

- Obecnou znalost zeměpisu Evropy

- Dobrou znalost práce na PC (práce s databázemi)

Velkou výhodou je:

- Angličtina nebo Německý jazyk na aktivní úrovni

- Znalost dopravního trhu celovozových zásilek do destinací západní Evropy

- Kontakty na dopravní společnosti, které se orientují na Evropu

Zam. výhody:

Rádi vám uděláme lákavou nabídku na míru podle vašich zkušeností a praxe

- Jistotu práce na HPP

- Zázemí úspěšné, rostoucí společnosti

- Nadstandardní výdělky s řadou individuálních i týmových výkonnostních bonusů

- 13. i 14. plat

- Možnosti kariérního růstu pro všechny

- Příležitosti pro vzdělávání a profesní rozvoj

- Pravidelné zvyšování základní mzdy (každý odpracovaný rok)

- Zvyšování dnů dovolené (za každý rok den navíc)

- Individuální motivační příspěvky

- Velmi pohodlné a moderní pracovní prostředí

- Možnost Home Office

- Stravenky

- Příspěvky na dovolenou

- Firemní akce, zájezdy, večírky

- Ovoce a kvalitní káva na pracovišti

- Hodnotné firemní dary (ke svatbě, narození dítěte…)

Región: Olomoucký kraj.

Ver 140 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 60000 máximo (CZK mensual).

Empleador: FEE Transport s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Zuzana Pilná. Tel.: +420 735 755 934. E-mail: feetransport.cz" rel="nofollow">personalnioddfeetransport.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 735 755 934
  • Correo electrónico: personalnioddfeetransport.cz

Identificador de la vacante:18648960720.

Ver las 243 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros industriales y de producción ofertadas.