Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Desarrolladores de software > Developer/java Developer, Vývojáři Softwaru

Developer/JAVA Developer, Vývojáři softwaru. Hlavní město Praha

Búsqueda de Desarrolladores de software en Hlavní město Praha (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores de software.

Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací : Vývojáři softwaru

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Praha

Kontaktní osoba: Margorinová Mia, e-mail: mia.margorinovaclearstream.com

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:

Kvalifikace/požadované dovednosti:

- vzdělání v informačních technologiích, inženýrství, přírodních věd nebo ekonomie je plus

- praktická zkušenost s jedním nebo více z následujících programovacích jazyků:

JavaScript

Znalost jazyka SQL

Výhodou jsou zkušenosti s loudovými technologiemi, Openshift, Kubernetes, Docker

Znalost PostgreSQL je výhodou

Oceňujeme zájem o prostředí na finančních trzích, derivátech nebo obchodování s penězi

Znalost LINUX

- Jazyky - dobrá znalost angličtiny slovem i písmem němčina je výhodou

Týmový hráč, proaktivní postoj, schopnost plnit náročné projekty v temínech a v závislosti na měnícím se prostředí, výborné analytické a komunikační dovednosti, schopnost pracovat v mezinárodním týmu.

V pracovní smlouvě bude uvedena pozice "Developer"

Región: Hlavní město Praha.

Ver 583 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 60000 (CZK mensual).

Empleador: Deutsche Börse Services s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mia Margorinová. E-mail: clearstream.com" rel="nofollow">mia.margorinovaclearstream.com. Adresa: Sokolovská 662/136b, Karlín, 186 00  Praha 86.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Praha; Código postal: 186 00; Dirección: Sokolovská 662/136b, Karlín, 186 00 Praha 86
  • Correo electrónico: mia.margorinovaclearstream.com

Identificador de la vacante:16417560789.

Ver las 644 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores de software ofertadas.