Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Peones de la industria manufacturera > Delavec V Proizvodnji-pakiranje - M/ž

Oferta de trabajo de Peones de la industria manufacturera en Eslovenia

Delavec V Proizvodnji-pakiranje - M/ž

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Poklici za preprosta dela : Poklici za preprosta rudarska in gradbeniška dela ter preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, transportu ipd : Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih : Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

DELAVEC ZA PREPROSTA DELA V PREDELOVALNIH DEJAVNOSTIH, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, PAKIRANJE SVEŽEGA MESA IN MESNIH IZDELKOV.

RAZVRŠČANJE BLAGA PO SERIJAH, TEHTANJE VHODNIH IN IZHODNIH KOLIČIN.

UREJANJE SKLADIŠČA, REPRO MATERIALA.

SKRB ZA RED IN ČISTO OKOLJA.

OPRAVLJANJE POMOŽNIH  IN DOPOLNILNIH  DEL  (TO SO DELA, KI PRIPOMOREJO K OPRAVLJANJU OSNOVNEGA DELA OZ.

SO POGOJ ZA NADALJEVANJE DRUGIH DEL), IPD.

OPRAVLJANJE INTERNEGA TRANSPORTA IN SKLADIŠČENJE.

OPRAVLJANJE DRUGIH ZADOLŽITEV PO NALOGU DIREKTORJA PODJETJA., Kandidat naj bo samostojen, odgovoren, zanesljiv, natančen in vesten pri delu., dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MESARSTVO OBLAK, PROIZVODNJA, TRGOVINA IN STORITVE, D.O.O., Industrijska ulica 17 , 4226 ŽIRI.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SELJAK MARTINA
Contact Phone: 04 510 56 60
Contact Email: racunovodstvomesarstvo-oblak.si

Identificador de la vacante:NS60679.

Ver las 713 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.