Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Hungría > Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería > Cnc Gépkezelő (debrecen) (cnc-fachkraft/nc-anwendungsfachmann/-frau)

Contratación de Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería en Hungría

Cnc Gépkezelő (debrecen) (cnc-fachkraft/nc-anwendungsfachmann/-frau)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes.

Technikusok és hasonló foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Fizika- és mérnöktudományok technikusai : Máshová nem sorolható természettudományi és műszaki technikusok

Descripción de la oferta de trabajo:

Stellenangebotsbeschreibung:

CNC Gépkezelő (Debrecen)

thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft., Location Debrecen

Business Area Automotive Technology

Our Automotive Technology business is passionate about the automotive industry and produces as well as markets high-tech automotive components worldwide. With over 25.000 employees, we are responsible for the success of this business. Our product spectrum includes integrated camshafts and cylinder head modules, manufactured steering and damper systems as well as springs and stabilizers. We are also a system partner for all important components of the process chains car body and powertrain in automotive industry.

Your responsibilities:

- A gépek utasítás szerinti felszerelése, felkészítése a termelésre, működésük biztosítása

- Dokumentáció szerinti minőségellenőrzés

- Modell-specifikus CNC programok létrehozása és kezelése

- Prototípus gyártás rajz szerint/szelvények/offline programozás

- Berendezések karbantartása az előírásoknak megfelelően, alkatrész-beszerzési javaslat

- Üzemzavarok felismerése, kezdeményezés azok kiküszöbölésére

- Gépmeghibásodás jelentése

- Termelés monitorozása és a műszak-specifikus legfontosabb adatok dokumentálása

- Új munkatársak betanítása

- Munkavédelmi előírások betartása

- Karbantartási, tisztítási előírások, valamint a szállítási előírások betartása

- Műszakvezető támogatása

- Rendszeres kommunikáció a különböző szervezeti egységekkel

Your profile:

- Technikusi végzettség (Gépészeti, ipari)

- Minimum 1 éves tapasztalat hasonló területen

- CNC programozási tapasztalat, ipari robotok irányításában szerzett tapasztalat

- Targoncavezetői engedély

- Automatizált rendszerek kezeléséhez szükséges angol nyelvtudás

- Terhelhetőség

- Rugalmasság

- Precíz, pontos munkavégzés

- Jó kommunikációs készség

Our offer to you:

- Versenyképes fizetés és széles körű juttatások

- Részvétel nemzetközi projektekben

- Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

Várjuk jelentkezésed, ha fontos számodra a német vállalati kultúrára jellemző kiszámítható, stabil munkahelyi háttér, és szakmailag is szeretnél előre lépni. Nálunk az érdekes feladatok mellett jó hangulatban és nemzetközi környezetben bontakoztathatod ki tehetségedet. Vállalatunk dinamikusan növekszik és lehetőséget kínál arra, hogy megismerkedj az autóipar legújabb fejlesztéseivel és megoldásaival.

Látogasd meg a vállalat weboldalát, és küldd el önéletrajzod, hogy téged is új munkatársaink között köszönthessünk debreceni gyárunkban!

engineering. tomorrow. together.

País del trabajo: Hungría.

Número de puestos: 1.

Empleador: Automotive Technology (http://www.jobstairs.de/stellenangebot/thyssenkrupp/1458191_101.html).

Instrucciones para solicitar:

Gewünschte Bewerbungsarten: über Internet Internetadresse: http://www.jobstairs.de/stellenangebot/thyssenkrupp/1458191_101.html Stellenangebot-Details in der Jobbörse der BA aufrufen: 11070-708759996-S

Forma de contacto:

Identificador de la vacante:11070-708759996-S.

Ver las 205 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.