Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Diseñadores de productos y de prendas > Cad Designer/designerka, Průmysloví A Produktoví Designéři

CAD designer/designerka, Průmysloví a produktoví designéři

Trabajos de Diseñadores de productos y de prendas en República Checa (Ústecký kraj)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores de productos y de prendas.

Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Architekti, specialisté v oblasti územního plánování, návrháři a příbuzní pracovníci : Návrháři výrobků a produktů

Descripción de la oferta de trabajo:

Upřesňující informace :

CO BUDETE DĚLAT

o    Tvořit 3D modely a zpracovávat výrobní dokumentaci zákazníka

o    Spolupracovat s ostatními odděleními (výroba, technologie, obchod, kontrola atd.)

o    Spravovat technickou dokumentaci

CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT

o    Vzdělání SOŠ (gymnázium, technická nebo strojní)

o    Aktivní znalost SW Autodesk Inventor a AutoCad, MS Office

o    Aktivní přístup, samostatnost, spolehlivost

Zaměstnanecké výhody): CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

o    Různorodou a samostatnou práci

o    Mzdové ohodnocení dle zkušeností, kvartální odměny

o    Dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu

o    Finanční odměny za loajalitu, firemní společenské akce

o    Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, firemní kurzy anglického jazyka

o    Přátelský mladý kolektiv a práci v renomované společnosti ve svém oboru

Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky domluvit osobní schůzku.

Región: Ústecký kraj.

Ver 82 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 25000 (CZK mensual).

Empleador: 2 JCP a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Kristýna Štorková, HR manažer. Tel.: +420 725 506 050. E-mail: 2jcp.cz" rel="nofollow">storkova2jcp.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 725 506 050
  • Correo electrónico: storkova2jcp.cz

Identificador de la vacante:17444540723.

Ver las 81 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores de productos y de prendas ofertadas.