Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > čistač/ica

Contrato de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Croacia

čistač/ica

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kaštel Novi,06.05.2024.

Posl.br.: 239/24

Na temelju članka 23. Statuta Centra za pružanje usluga u zajednici Mir, čl. 4. Pravilnika o radu Centra Mir te suglasnosti MROSP-a KLASA:100-01/24-02/161;URBROJ : 524-08-01-02/3-24-2 od 21. veljače 2024. godine

Javna ustanova socijalne skrbi

Centar za pružanje usluga u zajednici MIR, Kaštel Novi, Put mira 16

objavljuje

JAVNI NATJEČAJ

za prijem u radni odnos

na neodređeno puno radno vrijeme

  1. Njegovatelj, 2 izvršitelja (m/ž) ,puno radno vrijeme

Uvjeti:

  1. Završena osnovna škola
  2. Završen tečaj za njegu
  3. Da ne postoji zapreka iz članka 261. Zakona o socijalnoj skrbi ( NN 18/2022)

  1. Čistač/ica, 2 izvršitelja (m/ž), puno radno vrijeme

Uvjeti:

  2. Da ne postoji zapreka iz članka 261. Zakona o socijalnoj skrbi ( NN 18/2022)

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola

Uz pisanu prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti:

1. Životopis

2. Dokaz o traženoj stručnoj spremi (preslika)

3. Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od šest mjeseci)

4. potvrdu sa HZMO-a o radnome stažu

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatra se osoba koja podnese pravovremenu i urednu

prijavu te ispunjava formalne uvjete natječaja.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od

objave natječaja u Narodnim novinama , te na mrežnoj stranici Centra, na adresu Centar za pružanje usluga u zajednici Mir , Put mira 16 , Kaštel Novi

s naznakom: „Natječaj za prijem u radni odnos – naziv radnog mjesta za koje se prilaže dokumentacija“

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi

pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema

posebnom zakonu, te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim

uvjetima.

Za kandidate koji se u prijavi na natječaj pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja

prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji

(NN 121/17), uz prijavu na natječaj dužni su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta

priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja.

%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti iz članka 48. stavaka 1. do 3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata dužan je uz prijavu na natječaj osim dokaza o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti i dokaze iz članka 49. citiranog Zakona.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 , a dodatne informacije i na sljedećoj poveznici:

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti iz članka 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom dužan je uz prijavu na natječaj osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja priložiti i dokaza o ispunjavanju uvjeta iz članka 9. st. 2. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom.

Centar za pružanje usluga u zajednici Mir koristiti će i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe

natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka.

Dostavom natječajne dokumentacije smatra se Vašim pristankom na obradu osobnih

podataka. Svaki kandidat može u bilo kojem trenutku iskoristiti svoje pravo te u cijelosti ili

djelomično povući dopuštenje za korištenje osobnih podataka.

Prije donošenja odluke o odabiru kandidata, moguće je provesti usmeno i pismeno testiranje u

svrhu provjere znanja, vještina i sposobnosti važnih za obavljanje poslova radnog mjesta za

koje se kandidati primaju u radni odnos.

O rezultatu izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku putem elektronske pošte i na mrežnim stranicama Centra Mir.

Ravnatelj:

Boško Rozga, prof.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: CENTAR ZA REHABILITACIJU MIR.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Put mira 16,21217 Kaštel Novi

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2500593.

Ver las 406 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.