Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto > Pakettiautonkuljettaja, Jyväskylä, Jyväskylä

Pakettiautonkuljettaja, Jyväskylä, Jyväskylä. Keski-Suomi

Empleos de conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto en Keski-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakkaallemme kahta rehtiä ja reipasta pakettiautonkuljettajaa Jyväskylään.

Tehtävässä teet jakelua myymälöihin ja yksityisasiakkaille pakettiautolla Keski-Suomen alueella. Lähtöpiste sijaitsee Jyväskylässä. Työ sisältää lääkejakelua, jota varten suoritat tehtävään tarvittavan asiakkaan tarjoaman koulutuksen.

Aiempi kokemus kuljetustehtävistä katsotaan eduksi, mutta tärkeintä on reipas ja tunnollinen ote työhön. Odotamme työntekijältä asiakaspalveluhenkistä asennetta sekä hyvää fyysistä kuntoa. Työntekijältä vaaditaan B-ajokortti.

Työtä on tarjolla 80 h/ 2 viikkoa. Työpäivät ovat kestoltaan pääasiassa 10-12 tuntia, klo 4.30-16.30 riippuen ajettavan lenkin pituudesta.

Mikäli olet kiinnostuit tehtävästä, laita hakemuksesi meille pian. Haastattelemme hakijoita jo hakuaikana.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 130 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:7459048f-4134-476f-990f-8b5ae2906448.

Ver las 327 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto ofertadas.