Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Técnicos de prótesis médicas y dentales > Dentalni Tehničar/dentalna Tehničarka-pripravnik/pripravnica

DENTALNI TEHNIČAR/DENTALNA TEHNIČARKA-PRIPRAVNIK/PRIPRAVNICA

Empleo de Técnicos de prótesis médicas y dentales en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos de prótesis médicas y dentales.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Medical and pharmaceutical technicians › Medical and dental prosthetic technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 23. Statuta Doma zdravlja Vukovar, Sajmište 1, ravnatelj Doma zdravlja

raspisuje slijedeći

NATJEČAJ

za prijem zdravstvenog radnika- pripravnika u svrhu stjecanja prvog radnog

iskustva/ pripravništva

Pripravništvo traje 12 mjeseci u punom radnom vremenu, a provodi se za radno mjesto:

1. Dentalni tehničar ( m/ž) – 1 izvršitelj

Razina obrazovanja: zdravstveni radnik SSS, Medicinska (zdravstvena) škola – smjer dentalni tehničar

Radno iskustvo: važeće mjere stručnog osposobljavanja

Uz pisanu i vlastoručno potpisanu zamolbu kandidati su dužni dostaviti:

- životopis ( vlastoručno potpisan)

- preslika diplome/svjedodžbe o stručnoj spremi,

- dokaz o prosjeku ocjena studija/školovanja,

- potvrdu o položenom stručnom ispitu

- Odobrenje za samostalni rad

- potvrda od HZMO o evidentiranom stažu u mirovinskom osiguranju,koja nije starija od dana objave

oglasa

- potvrda odnosno rješenje o statusu branitelja ili osobe sa invaliditetom (ukoliko se poziva na pravo

prednosti)

- preslika domovnice,

- preslika osobne iskaznice,

- uvjerenje od Hrvatskog zavoda za zapošljavanje od kada se vodi u evidenciji nezaposlenih

osoba,

dgovarajućeg dokaza (u slučaju promjene prezimena kandidata)

Preslika tražene dokumentacije ne mora biti ovjerena, a kandidati su prije sklapanja pisanog ugovora

dužni dostaviti na uvid originale dokumenata.

Nepotpune, nepravovremene i nepotpisane prijave neće se razmatrati.

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.

Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti dostavlja izabrani kandidat po obavijesti o izboru, a prije

sklapanja ugovora o radu i donošenja rješenja o rasporedu.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja na temelju posebnog zakona, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, dostaviti dokaze o priznavanju posebnog statusa, priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu i dokaz o načinu prestanka rada kod prethodnog poslodavca, te ostvaruju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji mogu ostvariti pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s &l. 101. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji

(NN 121/17 , 98/19 i 84/21), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108,95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13,i 98/19) članku 47.Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj

157/13, 152/14, 32/20), dužan/a se u prijavi na javni natječaj pozvati na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo pri zapošljavanju u skladu s člankom 101.Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji i člankom 47. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužan/a je priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Kandidat/kinja koji/a poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata, uz prijavu na oglas dužan/a je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje ili potvrdu o priznatom pravu.

Kanditat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9.Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom uz prijavu na natječaj dužan/a je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Kandidat/kinja koji/a poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata NN 84/21 uz životopis i prijavu na javni natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata, navedenim na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Natječaj ostaje otvoren 8 dana od 12.04.2024 do 19.04.2024.godine.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se na adresu: DOM ZDRAVLJA VUKOVAR, SAJMIŠTE 1, s naznakom „ natječaj za dentalnog tehničara - pripravnik“ .

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku na internet stranicama Doma zdravlja Vukovar.

Dom zdravlja zadržava pravo poništenja natječaja djelomično ili u cijelosti bez posebnog

obrazloženja.

Natječajnu dokumentaciju ne vraćamo.

Prijavom na natječaj kandidat/kinja daje privolu DZVU za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi na natječaj te dokumentaciji dostavljenoj s prijavom, u svrhu odabira kandidata te privolu na dostavu obavijesti o rezultatima natječaja koja se dostavlja svim kandidatima putem internetskih stranica.

Kandidat/kinja može u svako doba, u potpunosti ili djelomice, bez naknade i objašnjenja odustati od dane privole i zatražiti prestanak aktivnosti obrade osobnih podataka, što predstavlja odustanak od prijave na natječaj. Opoziv privole može se podnijeti isključivo poštom na adresu Dom zdravlja Vukovar, ,Sajmište 1, Vukovar.

DOM ZDRAVLJA VUKOVAR

ravnatelj:

Mr.sc.Zvonimir Gvozdanović,dr.med.dent.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: DOM ZDRAVLJA VUKOVAR.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Vukovar, Sajmište 1

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2488764.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos de prótesis médicas y dentales ofertadas.